Wybierz kategorię
Najczęściej oglądane
Towar dnia
150,00 zł
Producent
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
FLEE - spray 400ml
FLEE - spray  przeciwko pchłom, roztoczom, alergenom - 400ml

Spray 3 w 1 do zwalczania pcheł, roztoczy i alergenów w środowisku zwierząt, do stosowania w domu.

0,4% roztwór Dimeticonu działa jako lepka pułapka na wszystkich etapach rozwoju pchły i roztocza kurzu domowego. Dorosłe pchły są unieruchomione w ciągu 3 minut. Larwy po 10 minutach. Poczwarki, mimo dalszego rozwoju tracą możliwość wyklucia się i tym samym cykl życiowy zostaje przerwany.

FLEE NIE JEST PEDTYCYDEM. Preparat zawiera silikony.

Efekt zlepienia utrzymuje się do 6 dni na powierzchni spryskanego dywanu, na wszystkich stadiach rozwojowych. Otoczenie spryskanego miejsca pozostaje wolne od pcheł na około 9 tygodni. Alergeny roztocza kurzu domowego są również przez ten czas skutecznie zwalczane.

Produkt NIE JEST wchłaniany przez skórę i NIE JEST toksyczny dla innych zwierząt. Może być stosowany w środowisku, w którym bytują gady i ryby.

Zaleca się żeby zwierzę nie przebywało w pomieszczeniu podczas rozpylania preparatu ze względu na specyficzny dźwięk podczas spryskiwania, który może być nieprzyjemny dla zwierząt. Po zastosowaniu można od razu wprowadzić zwierzaka do pomieszczenia.

Przed aplikacją produktu należy się upewnić czy środek jest obojętny na opryskiwane powierzchnie. W tym celu trzeba wykonać próbę ma niewidocznej części opryskiwanych powierzchni.

Flee jest całkowicie bezpieczny dla zwierząt domowych. Nie należy stosować preparatu FLEE bezpośrednio na skórę zwierząt.

Flee może być używany swobodnie w całym domu nawet jeśli przebywają tam na stałe dzieci. Preparat FLEE może być używany w pomieszczeniach, w których przebywają kobiety w ciąży.

Opakowanie: Spray 400ml.
Cena
Ilość
74,00 zł
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Najczęściej kupowane
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!O sklepie | Regulamin | Kontakt | FAQ | Porady © ZdroweStawy- Sklep internetowy. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved | Sklepy Internetowe KQS.store | Designed by LTB.pl